ТД Технокомплект
+38(098) 102-06-02 +38(095) 102-06-02
+38(073) 102-06-02 +38(044) 22-33-523

Доставка по Украине и Европе

Заказы:
Пн-Вс
9:00 - 17:00

Более
10 000 шт. запчастей

Навантажувач фронтальний Hitachi ZW220-6

Admin 1 августа 2022

ZW220-6 є першим з нових середньорозмірних фронтальних навантажувачів Hitachi в серії Dash-6. Нова модель використовує 200-сильний двигун Cummins Tier 4F, має робочу вагу близько 39 000 фунтів та забезпечує 34 170 фунтів сили відриву. Місткість ковша навантажувача становить від 4,2 до 4,7 кубічних ярдів, а висота навантаження досягає 13,5 футів, каже Hitachi. Моделі Dash-6, каже компанія, оснащені керуванням їздою, телематикою, автоматичним включенням живлення та кольоровим РК-монітором. «Глобальне електронне обслуговування» Hitachi поєднується з програмою звітності ConSite, щоб надати менеджерам автопарку безперервний віддалений моніторинг, технічне обслуговування та щоденні експлуатаційні дані, а також щомісячні звіти.

Фронтальный погрузчик Hitachi ZW220-6
Навантажувач Hitachi ZW220-6

Відсік оператора кабіни Dash-6 герметизований і знаходиться під тиском, включаючи похилий/телескопічний кермовий постамент, з'єднаний з педаллю, що спливає, яка швидко повертає кермовий п'єдестал у вихідне положення. Повністю автоматичний кондиціонер та нова звукова система із встановленими на даху динаміками входять до комплекту постачання.

Запчастини на екскаватори Хітачі ви знайдете, перейшовши за посиланням.

Трансмісія має два автоматичні режими і один ручний режим. Перемикач перемикання на утримання перевизначає автоматичні налаштування, щоб утримувати коробку передач на поточній передачі доти, доки оператор не натисне на неї знову або не змінить напрямок, щоб забезпечити додаткову тягу або крутний момент, необхідний у цей час, каже Hitachi. ZW220-6 також має новий перемикач Power Mode від Hitachi, який дає 10-кратний сплеск обертів двигуна. Доступний як в автоматичному, так і в ручному діапазонах, power Mode забезпечує негайний доступ до додаткового прискорення, тяги обода та зусилля відриву без обмеження максимальної швидкості навантажувача, каже компанія. Режим живлення також покращує гідравлічний потік, забезпечуючи швидший підйом ковша.

ZW220-6 використовує паралельний/тандемний гідравлічний контур Hitachi. Паралельний нахил та підйом згладжує операції копання, каже компанія, в той час як функція тандему віддає пріоритет ковшу під час скидання, а функція автоматичного повернення до копання скидає ківш для наступного завантаження.Нова система рульового управління Hitachi E-Stick, що пропонується в якості опції, використовує електрогідравлічний джойстик, керований важелем кінчика пальця, встановленим прямо перед підлокітником. Ця нова система кермового управління, за словами Hitachi, бере на себе керування від колеса, щоб забезпечити точний контроль рухів машини з мінімальними зусиллями.

Функції видимості, за словами Hitachi, включають безшовне переднє скло, закруглений капот двигуна та перероблені рами ROPS для забезпечення 360-градусної лінії видимості. Вихлопні та впускні труби переміщуються в далеку задню частину кришки двигуна, зводячи до мінімуму їх профіль у полі зору оператора. Задні стійки стійок рами ROPS монтуються вперед та убік від закруглених кутів кабіни. Камера безпеки, встановлена ззаду, є стандартним обладнанням, поряд із системою виявлення наближення, яка забезпечує звукове та візуальне сповіщення про нерухомі та рухомі об'єкти на відстані до 20 футів від навантажувача.

Стандартне обладнання включає реверсивний гідравлічний охолодний вентилятор на вимогу і алюмінієві ширококінцеві охолоджуючі сердечники. Нові задні грати призначені для запобігання попаданню сміття в радіаторний відсік, а атмосферний очищувач повітря і вбудований попередній очищувач видаляють великі тверді частинки з повітрозабірника, усуваючи необхідність у попередньому очищувачі турбінного типу.Важіль заряджання має важку поперечно-трубчасту конструкцію, щоб протистояти торсіонним навантаженням, а також захисний кожух черева для запобігання пошкодженню трансмісії та карданного валу.

Фронтальні навантажувачі Hitachi Dash-6 використовують селективне каталітичне відновлення (SCR), але не дизельний фільтр сажі. Функція автоматичного відключення забезпечує додаткову економію палива та викидів, каже компанія, внаслідок чого вартість палива знижується приблизно на 7 відсотків під час операцій навантаження та перенесення.